8 letni Krzysiu i 9 letni Piotruś zgwałcili 6 letnią Alę

Milord
ANBU

Skąd: z nienacka

PostWysłany: Śro 16:15, 21 Lis 2007    Temat postu: 8 letni Krzysiu i 9 letni Piotruś zgwałcili 6 letnią Alę

Ośmioletni Piotr i dziewięcioletni Krzysztof w odrażający sposób molestowali swoją młodszą koleżankę. Choć sąd przyznał małoletnim gwałcicielom opiekę kuratora, to nikt nie jest w stanie naprawić krzywd, jakich doznała ich ofiara. Poczucie wstydu i strach będą towarzyszyć dziewczynce do końca życia - pisze "Super Express".

Do gwałtu doszło w jednej ze wsi pod Trzcianką (woj. wielkopolskie).

Gazeta relacjonuje: był wieczór. Piotrek i Krzysiek z nudów postanowili zabawić się w doktora. W podstępny sposób zwabili na pobliskie pole swoją młodszą koleżankę. Nie przeszkadzało im, że Ala ma tylko 6 lat. Rozebrali ją i... To, co wyprawiali dalej z tą niewinną i przerażoną dziewczynką, jest tak ohydne, że nie jesteśmy w stanie tego opisywać - ocenia dziennik. Niech o ich degeneracji świadczy fakt, że do dziecka dopuścili psa - dodaje gazeta.

Wystraszona i zawstydzona Ala nie chciała opowiedzieć mamie o tym, co się wydarzyło. Dopiero dłuższa rozmowa z przerażonym dzieckiem ujawniła wstrząsające sceny, do których doszło na polu. Matka natychmiast zawiozła córkę na pogotowie i zawiadomiła policję. Chłopcy zostali umieszczeni w Domu Małego Dziecka w Krzyżu Wielkopolskim. Niestety, tylko na pewien czas.

Sąd dla Nieletnich i Rodzinny w Trzciance przyznał rodzicom obu chłopców dozór kuratora. Na tym kończy się kara dla nich. Będą nie tylko wolni, ale mogą spokojnie bawić się na podwórku... Ali. "Wielka szkoda, że ich nie zamknięto. Teraz moja córeczka codziennie będzie widzieć swoich prześladowców" - mówi "Super Expressowi" poruszona matka dziewczynki.

Jak informuje gazeta, imię pokrzywdzonej dziewczynki zostało zmienione.

Bajor
Kage

Pomógł: 1 raz
Skąd: z Cyprysowej