15-latka wynajęła rówieśników do zabicia rodziców

Milord
ANBU

Skąd: z nienacka

PostWysłany: Śro 20:42, 31 Sty 2007    Temat postu: 15-latka wynajęła rówieśników do zabicia rodziców

15-letnia Rosjanka jest podejrzana o zlecenie zabójstwa swych rodziców, z którymi się kłóciła. Za zamordowanie rodziców nastolatka miała zapłacić trzem swym rówieśnikom równowartość 56 dolarów. Ostatecznie zginęła tylko matka - poinformowała we wtorek rosyjska prokuratura z miasta Barnauł, stolicy Kraju Ałtajskiego.
dalej »

Śledczy wszczęli dochodzenie, gdy ojciec dziewczyny po powrocie do domu znalazł w ubiegłą środę swą żonę martwą z wieloma ranami od noża i poderżniętym gardłem - podał rzecznik miejscowej prokuratury Walerij Zijastinow.

Powiedział, że dziewczyna, wściekła na rodziców, którzy ją zrugali za nieobecności w szkole, najprawdopodobniej wynajęła trzech nastolatków za 1500 rubli (56 dolarów), żeby zabili jej rodziców.

Ojciec jednak nie wrócił do domu w tym czasie co matka, toteż zginęła tylko ona.

Milicja aresztowała dziewczynę i dwóch chłopców. Wkrótce mają zostać oskarżeni o zabójstwo z premedytacją. Jako niepełnoletnim grozi im do 10 lat więzienia. Trzeci nastolatek zgodził się współpracować ze śledczymi.

Bajor
Kage

Pomógł: 1 raz
Skąd: z Cyprysowej